המאבק למען ביטול המימשל הצבאי לא נסתיים.

המאבק לביטול המימשל הצבאי רק החל.

מאבק זה, המבטא את השאיפות הנעלות ביותר של המוני אזרחי ישראל, עברים וערבים כאחד, הוא חלק מן המערכה למען החופש, הדמוקרטיה והשוויון במדינה.

מאבק זה – אין לו מכשיר אחר מאשר ההתנדבות ההמונית של בעלי הרצון הטוב בקרב שני העמים.

איש לא ישא בעולו, אלא – אתה!

מולנו עומד הכוח המקובץ של חסידי המימשל הצבאי, המגינים בכל כוחם על אינטרסים אפלים, שאין להם קשר כלשהו עם ביטחון המדינה – אלא החותרים תחתיו. לרשותם עומדים מנגנונים גלויים ומכשירי סתר, ואמצעים כספיים בלתי מוגבלים.

בעזרת מכשירים אדירים אלה עלה בידי חסידי המימשל הצבאי לסלף את רצון העם, לסכל את הגשמת ההבטחות המוצהרות של המפלגות ולקנות רוב כוזב בהצבעת ה-20 בפברואר בכנסת. באותו יום, בו נתגלה ברחוב ובכנסת הרצון הברור לבטל את מימשל הקלון, הם הוכיחו כי בכוחם לשחד סיעות שלמות, להשפיע על חברי כנסת בודדים ולרכוש את הקולות הדרושים להחלטה המחפירה.

רק פעילות ציבורית רצופה, שיטתית ובלתי פוסקת – מסוגלת לגייס את הכוח הציבורי הדרוש כדי למנוע את הישנות שערוריית ה-20 בפברואר ולהבטיח כי ב-20 בפברואר הבא תימחק החרפה אחת ולתמיד.

פעולה זו זקוקה למתנדבים ולאמצעים. מול כוחות הסתר של שוחרי המימשל, תקום תנועה גלויה של שוחרי הדמוקרטיה. מול קרנות-הסתר של חסידי המימשל, תקום קרן ציבורית גדולה למען ביטול המימשל הצבאי.

הוועד היהודי-ערבי לביטול המימשל הצבאי, שנשא בעול הפעולה העיקרית לגיוס דעת הקהל במאבק זה, קורא לך: הצטרף אל שורותיו!

שלח את תרומתך לקרן המאבק לביטול המימשל הצבאי!

הוועד היהודי-הערבי לביטול המימשל הצבאי
פניות ותרומות נא להפנות לכתובת: ת.ד. 9406 חיפה